YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Email
bg: Е-поща

en: Address
bg: Адрес
