YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Email
de: E-Mail

en: Address
de: Adresse

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: Phone Number
de: Telefonnummer

en: Button text
de: Button-Text

en: Button link
de: Button-Link

en: About Footer
de: Fußzeile

en: Post Comments
de: Kommentare verfassen
