YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Email
he: דוא"ל

en: Address
he: כתובת

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר
