YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Email
is: Netfang

en: Address
is: Heimilisfang
