YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού
