YG Iconic - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Address
fa: نشانی

en: Phone Number
fa: شماره تلفن
