YG Iconic (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Email
ja: メール

en: Address
ja: 住所

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Instagram
ja: インスタグラム
