YG Intechnic - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: footer
jv: bilah suku

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Page
jv: Kācā

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: contact
jv: kontak
