YG Intechnic - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: footer
ku: بەرپێ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Page
ku: پەڕە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: contact
ku: پەیوەندی
