YG Intechnic - en to af translation catalogue (10 entries)

en: title
af: titel

en: Content
af: Inhoud

en: footer
af: onderskrif

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page
af: Bladsy

en: Navigation
af: Navigasie

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: contact
af: kontak
