YG Intechnic - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: title
cs: nadpis

en: Content
cs: Obsah

en: footer
cs: patička

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Page
cs: Stránka

en: Navigation
cs: Navigace

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: contact
cs: kontakt

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Last page
cs: Poslední stránka
