YG Intechnic - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: footer
fa: پاورقی

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Page
fa: صفحه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Primary
fa: اصلی

en: contact
fa: تماس

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: slider
fa: اسلایدر
