YG Intechnic - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: title
hr: naslov

en: Content
hr: Sadržaj

en: footer
hr: podnožje

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page
hr: Stranica

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: contact
hr: kontakt

en: Highlighted
hr: Istaknuto
