YG Intechnic - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page
hy: Էջ
