YG Intechnic - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: title
mn: гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: logo
mn: Лого

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Page
mn: Хуудас

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
