YG Interior - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Header
cy: Pennawd

en: Slogan
cy: Arwyddair
