YG Interior - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Header
da: Overskrift

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary Menu
da: Primær menu
