YG Interior - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Banner
eo: Rubando

en: Slogan
eo: Slogano
