YG Interior - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Header
fr: Entête

en: Banner
fr: Bannière

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal
