YG Interior - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Header
gl: Encabezado

en: Slider
gl: Deslizador

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
