YG Interior - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Banner
he: באנר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Slogan
he: סלוגן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי
