YG Interior - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Slogan
kk: Ұран

en: Twitter
kk: Твиттер
