YG Interior - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
