YG Interior - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Go to previous page
pt: Regressar à página anterior.

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Banner
pt: Faixa

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Primary Menu
pt: Menu Principal
