YG Interior - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Go to previous page
ta: முந்திய பக்கம் செல்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Slogan
ta: முழக்க வாசகம்
