YG Interior - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Post Comment
ug: ئىنكاسنى يوللاش
