YG Law Firm - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: Phone
de: Telefonnummer

en: directory
de: Verzeichnis

en: Theme Settings
de: Theme-Einstellungen

en: facebook
de: Facebook

en: Place this text in the widget spot on your site.
de: Diesen Text im Steuerelementplatz auf der Website platzieren.

en: instagram
de: Instagram
