YG Law Firm - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Email
da: E-mail

en: Header
da: Overskrift

en: Phone
da: Telefon

en: directory
da: mappe

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Primary menu
da: Primære menu
