YG Law Firm - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
