YG Law Firm - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Header
fa: سربرگ

en: Phone
fa: تلفن

en: directory
fa: دایرکتوری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: slider
fa: اسلایدر
