YG Law Firm - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Phone
fi: Puhelin

en: directory
fi: hakemisto

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
