YG Law Firm - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Background Image
fr: Image d'arrière-plan

en: Email
fr: Courriel

en: Header
fr: Entête

en: Phone
fr: Téléphone

en: directory
fr: répertoire

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Primary menu
fr: Menu principal

en: Email Title
fr: Titre de couriel
