YG Law Firm - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Header
gl: Encabezado

en: Phone
gl: Teléfono

en: directory
gl: cartafol temporal

en: Theme Settings
gl: Configuración do tema visual

en: Highlighted
gl: Resaltado
