YG Law Firm - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Phone
he: טלפון

en: twitter
he: טוויטר

en: Highlighted
he: מובלט
