YG Law Firm - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Email
ja: メール

en: Header
ja: ヘッダー

en: Phone
ja: 電話番号

en: directory
ja: ディレクトリー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー
