YG Law Firm - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: directory
kn: ಕಡತಕೋಶ
