YG Law Firm - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Email
lv: E-pasts

en: Header
lv: Galvene

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: directory
lv: direktorija

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
