YG Law Firm - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Background Image
pl: Obraz tła

en: Header
pl: Nagłówek

en: Phone
pl: Telefon

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Primary menu
pl: Menu główne
