YG Law Firm - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Background Image
pt: Imagem de Fundo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Phone
pt: Telefone

en: directory
pt: diretório

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Primary menu
pt: Menu primário
