YG Law Firm - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Header
ru: Шапка

en: Phone
ru: Телефон

en: directory
ru: Каталог

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Primary menu
ru: Основное меню
