YG Law Firm - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Email
sk: E-mail

en: Header
sk: Hlavička

en: Phone
sk: Telefón

en: directory
sk: adresár

en: Theme Settings
sk: Nastavenia témy vzhľadu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
