YG Law Firm - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Phone
uk: Телефон

en: directory
uk: каталог

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: twitter
uk: твітер

en: Highlighted
uk: Виділено

en: slider
uk: повзунок

en: Primary menu
uk: Первинне меню
