YG Law Firm - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Header
ca: Capçalera

en: Phone
ca: Telèfon

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Primary menu
ca: Menú principal
