YG Law Firm - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Email
hi: ईमेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Phone
hi: फ़ोन

en: directory
hi: डायरेक्टरी

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
