YG Law Firm - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Background Image
hu: Háttérkép

en: Email
hu: E-mail

en: Header
hu: Fejléc

en: Phone
hu: Telefon

en: directory
hu: könyvtár

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: facebook
hu: Facebook

en: footer first
hu: első lábléc

en: footer second
hu: Lábléc második

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü
