YG Law Firm - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Email
is: Netfang

en: Header
is: Haus

en: Phone
is: Sími

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
