YG Law Firm - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Email
it: E-mail

en: Header
it: Intestazione

en: Phone
it: Telefono

en: directory
it: cartella

en: Highlighted
it: Evidenziato
