YG Law Firm - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Email
lt: El. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Phone
lt: Telefonas

en: directory
lt: katalogas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
