YG Law Firm - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email
ne: ईमेल

en: Header
ne: हेडर

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
