YG Law Firm - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Email
nl: E-mail

en: Header
nl: Kop

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: directory
nl: folder

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: facebook
nl: Facebook

en: footer first
nl: eerste footer

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Primary menu
nl: Primair menu
